NAZWASTRONY.PL - Gorące dziewczyny z Twojej okolicy!

Jedyna taka społeczność w naszym kraju! Umawiaj się z pięknymi nastolatkami za darmo. Tysiące dziewczyn czeka na Twoją wiadomość!

DARMOWA REJESTRACJA LOGOWANIE
Nagie Nastolatki Lewy Pasek

Zarobki gwiazd filmów dla dorosłych


Zarobki gwiazd filmów dla dorosłychWiele osób wykazuje niemałe zainteresowanie wysokością zarobków aktorek kręcących filmy dla dorosłych. Poniżej podajemy przykładowe stawki i wyjaśniamy, od czego w największym stopniu są one uzależnione.

Ile zarabiają aktorki filmów dla dorosłych?

W największym skrócie: to zależy. Pierwszym kryterium, na jakie możemy zwrócić uwagę jest kraj. Panie występujące w polskich filmach zarabiają mniej, aniżeli te biorące udział w nagraniach w Stanach Zjednoczonych. Jednocześnie istnieje wiele państw trzeciego świata, w których zarobki aktorek są ekstremalnie niskie.

Kolejnym czynnikiem jest sława i rozpoznawalność występującej na nagraniu dziewczyny

Jeśli dopiero zaczyna przygodę z pracą w tej branży, za jedną scenę otrzyma maksymalnie równowartość kilkuset złotych. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej w przypadku pań posiadających już status gwiazdy – wtedy wysokość gaży może być wielokrotnie większa.

Zarobki aktorek zależą też rzecz jasna od rodzaju sceny

Nietrudno się domyślić, że producenci kręcący ekstremalne filmy muszą zaproponować dziewczynom wyższe stawki (sytuację odwrotną można zaobserwować w przypadku najbardziej „łagodnych” scen).

Ostatnim istotnym kryterium jest wiek

O ile zwyczajny show-biznes jest w tym względzie brutalny, o tyle branża erotyczna okazuje się być jeszcze bardziej bezwzględna (największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście najmłodsze aktorki).

Aktorki i aktorzy

Według statystyk, zdecydowaną większość osób oglądających darmowe filmy dla dorosłych stanowią panowie. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę, że podobna zależność występuje w przypadku pań i panów biorących udział w tego rodzaju produkcjach. Zdecydowanie łatwiej jest bowiem znaleźć aktora aniżeli aktorkę – stąd ich zarobki są zwykle nieco niższe.

UŻYTKOWNICY

Popularne profile dziewczyn z Twojej okolicy (Teraz Online)

Zdjęcie profilowe JOWITApw - Nagie Nastolatki

JOWITApw (19 lat)

Dostępny(a): Online

14KM od Ciebie

ZOBACZ PROFIL
Zdjęcie profilowe kotkaa99 - Nagie Nastolatki

kotkaa99 (21 lat)

Dostępny(a): Online

8KM od Ciebie

ZOBACZ PROFIL
Zdjęcie profilowe Gabi03 - Nagie Nastolatki

Gabi03 (18 lat)

Dostępny(a): Online

22KM od Ciebie

ZOBACZ PROFIL

DOŁĄCZ DO NAS!
Rejestracja jest darmowa i zajmuje 20 sekund!

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO