Zarobki gwiazd filmów dla dorosłych

ile zarabiają gwiazdy filmów dla dorosłych

Wiele osób wykazuje niemałe zainteresowanie wysokością zarobków aktorek kręcących filmy dla dorosłych. Poniżej podajemy przykładowe stawki i wyjaśniamy, od czego w największym stopniu są one uzależnione.

Ile zarabiają aktorki filmów dla dorosłych?

W największym skrócie: to zależy. Pierwszym kryterium, na jakie możemy zwrócić uwagę jest kraj. Panie występujące w polskich filmach zarabiają mniej, aniżeli te biorące udział w nagraniach w Stanach Zjednoczonych. Jednocześnie istnieje wiele państw trzeciego świata, w których zarobki aktorek są ekstremalnie niskie.

Kolejnym czynnikiem jest sława i rozpoznawalność występującej na nagraniu dziewczyny

Jeśli dopiero zaczyna przygodę z pracą w tej branży, za jedną scenę otrzyma maksymalnie równowartość kilkuset złotych. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej w przypadku pań posiadających już status gwiazdy – wtedy wysokość gaży może być wielokrotnie większa.

Zarobki aktorek zależą też rzecz jasna od rodzaju sceny

Nietrudno się domyślić, że producenci kręcący ekstremalne filmy muszą zaproponować dziewczynom wyższe stawki (sytuację odwrotną można zaobserwować w przypadku najbardziej „łagodnych” scen).

Ostatnim istotnym kryterium jest wiek

O ile zwyczajny show-biznes jest w tym względzie brutalny, o tyle branża erotyczna okazuje się być jeszcze bardziej bezwzględna (największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście najmłodsze aktorki).

Aktorki i aktorzy

Według statystyk, zdecydowaną większość osób oglądających darmowe filmy dla dorosłych stanowią panowie. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę, że podobna zależność występuje w przypadku pań i panów biorących udział w tego rodzaju produkcjach. Zdecydowanie łatwiej jest bowiem znaleźć aktora aniżeli aktorkę – stąd ich zarobki są zwykle nieco niższe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *