Jak być szczęśliwym singlem i cieszyć się pełnią życia?

życie-singla

Jak być szczęśliwym singlem i cieszyć się pełnią życia?

Czy walczysz o bycie szczęśliwym singlem? Bycie singlem jest przez niektórych postrzegane jako stan samotności. Tak naprawdę jednak wiele osób tkwi w związkach pozbawionych miłości ponieważ nie chcą czuć pustki, która towarzyszy byciu singlem.

Przede wszystkim jest to kłamstwo, którego nie należy się trzymać. Trzeba przyznać, że wyjście ze związku może być trudne. To tak jakbyś spadł z łodzi, na której pływałeś bardzo długo.

Możesz być szczęśliwym singlem i żyć swoim najlepszym życiem

Nie musisz czuć, że toniesz lub cały świat spoczywa na Twoich barkach. Bycie singlem nie jest złą rzeczą. Musisz zacząć postrzegać samotność jako coś innego niż brak partnera i zacząć postrzegać to jako fazę osobistego odkrycia i miłości własnej.

Tak, posiadanie partnera czyni życie pięknym, ale bycie singlem nie czyni go mniej pięknym

Jeśli już, daje poczucie spokoju, którego nie można uzyskać będąc w związku. W pewnym momencie swojego życia łatwo jest utknąć, zastanawiając się, jak być szczęśliwym singlem i żyć jak najlepiej. Jednak pierwszą rzeczą, którą musisz zrozumieć jest to, że całkowicie zarządzasz własnym szczęściem.

Zrzucanie odpowiedzialności za swoje szczęście na kogoś innego niż Ty jest zarówno samolubne, jak i nieco niepokojące. Samolubne, ponieważ jest to zbyt duże obciążenie, aby na kogoś je nałożyć. Kiedy ktoś pojawia się w Twoim życiu, powinno być tak, że dodaje coś do istniejącego wcześniej szczęścia, a nie przynosi szczęście do nieszczęśliwego życia.

Kiedy nakładasz na kogoś ten ciężar, nieumyślnie utrudniasz mu robienie rzeczy, które go uszczęśliwiają. To może sprawić, że będziesz nieszczęśliwy. Oznacza to, że jeśli w pewnym momencie życia uznają, że związek już nie działa i chcą iść dalej – nie mogą. Muszą się martwić tym, że wpadłeś w wielką dziurę smutku. To bardzo samolubna rzecz. Powinieneś być w stanie radzić sobie z rzeczami tak ważnymi, jak Twoje emocje. Niemowlęta nie są nawet uzależnione od szczęścia rodziców i są nieświadome różnych rzeczy. Odnajdują szczęście w głupich rzeczach, takich jak kiełkująca trawa, kropka na dywanie czy zwierzę namalowane na ścianie. Teraz jako osoba dorosła, w której całkowicie kierujesz swoim życiem i decyzjami świadomie podejmując decyzje, niepokojące jest to, że porzucasz kontrolę nad swoim szczęściem.

Korzyści z bycia singlem

Mówi się, że kiedy byłeś singlem przez długi czas, wejście w związek jest trudne, ponieważ czujesz się komfortowo w samotności, a włączenie kogoś do mixu nagle brzmi mało ciekawie. Zanim przejdziemy do tego, jak możesz być szczęśliwym singlem, oto niektóre z zaskakująco niesamowitych korzyści z bycia singlem.

Twój czas należy do Ciebie i tylko do Ciebie

Kiedy jesteś singlem, nie robisz planów dla nikogo poza sobą. Twój czas należy do Ciebie. Mógłbyś zdecydować się na wyjście, a potem niemal natychmiast zmienić zdanie i nikt nie będzie na Ciebie zły.

Nie ma też nikogo, kto wpadnie na już ułożony harmonogram i nie zmusi Cię do zmiany wszystkich planów. Nie musisz też tracić czasu na nic, co nie jest dla Ciebie korzystne. Nie musisz dzielić się z kimś czasem i wyjaśniać, dlaczego potrzebujesz wolnego. Brak związku oznacza, że ​​możesz po prostu wziąć wolne bez wyjaśnień.

Pieniądze wydajesz sam na siebie

Bycie singlem oznacza, że ​​masz mniej obowiązków finansowych. Miłość niestety zwykle kosztuje. Randki, wspólne podróże, prezenty itp. Miłość wymaga pieniędzy. Kiedy jesteś singlem, nie masz tych zobowiązań finansowych co oznacza, że ​​Twoja karta kredytowa jest tylko dla Ciebie.

Jak być szczęśliwym singlem i żyć jak najlepiej?

To zabawne gdy ludzie podchodzą do osób, które są same w barze i pytają ich czy „czekają na kogoś?” Kto ustanowił zasady, że ludzie nie mogą sami chodzić do barów? Możesz iść do baru sam. Możesz iść do kina sam. Możesz sam iść do restauracji sam.

Kiedy robisz wszystkie te rzeczy sam, nauczysz się doceniać małe rzeczy w życiu, które wynikają z cieszenia się samotnością. Mówiąc prościej jeśli jesteś wrażliwy, nie musisz się wstydzić, gdy chcesz wypłakać się podczas oglądania tandetnego filmu. Kiedy będziesz mógł samotnie przechodzić od filmów do klubów i parków, zdasz sobie sprawę, jakie to ekscytujące.

Jedź na wakacje sam

Wyrusz w tę podróż, o której zawsze marzyłeś. Spotykaj nowych ludzi, rób zdjęcia, śmiej się głośno, jedz dziwne potrawy, bądź szczęśliwy, tańcz z tubylcami, po prostu rób wszystkie cudowne rzeczy, które możesz zrobić podczas samotnej podróży.

Kiedy jesteś w związku, może być trudno pielęgnować relacje z innymi ludźmi, ponieważ możesz nie mieć dla nich czasu. Ale kiedy jesteś singlem, nie musisz dzielić uwagi. Wystarczy skupić się na ludziach, którzy są dla ciebie. Bądź też dla nich, bądź osobą, na której mogą się oprzeć. Możesz w to nie uwierzyć, ale pewne poczucie spełnienia i szczęścia pochodzi z bycia tym, który sprawia, że ​​inni czują się lepiej. Poznawaj nagie nastolatki i flirtuj z nimi bez ograniczeń. Będąc w związku nie mógłbyś tego robić (a przynajmniej nie powinieneś). 

Życie jest piękne i chociaż można się nim cieszyć w związku, można nim cieszyć się również i w samotności. Nie musisz być nieszczęśliwy, ponieważ jesteś sam. Jest tak wiele rzeczy, w których można znaleźć szczęście. Jak więc być szczęśliwym singlem i żyć jak najlepiej? Żyj tak, jakby świat miał skończyć się dzisiaj, a jutra miało nie być.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.